• Diş Hekimi

Dr. Şevki Güler

Diş Hekimi

Dt. Gonca Gülşen

Diş Hekimi

Herhangi bir sorunuz var mı?

Hekime Sor

Randevu

Online Randevu

Telefon İle Randevu

Klinik Konumu

Ziyaretçi Görüşleri

İmplant korkum yüzünden yıllardır ertelediğim tedavime bir cesaret gittim. Dr şevki bey ve ekibi bana güven verdi. Yarım saat bile sürmedi. Dört yıldır boşuna beklemişim. Acı zaten duymuyorsunuz her şey psikolojik. Klinik üst düzey samsun için iyi bir kazanım. Teşekkür ediyorum

A. A.

Dr şevki bey de diş çekimim vardı dişim dibine gömülmüş haldeydi ve tek bir parça dış vardı itina ile canımı acıtmadan dış çekimimi gerçekleştirdi. Ellerine sağlık, ilginiz ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.

M.

Dişimin kırılmasından dolayı gittim. Ya çeker ya da dolguyla geçiştirip olayı kapatır düşüncesindeydim (Benim beklentim ve istediğim bu değil tabiki). Oysa diğer dişlerle de ilgili bağlantı kurarak yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi vermesi beni çok memnun etti. Bir dişim için gitmiştim, iki implant beş kaplama yapılmasına karar vererek ayrıldım. Umarım sonuçta ilgisi gibi başarılı olur.

Te.

Diş eti çekilmesi ve diş ağrısı şikayeti ile ilgili gitmiştim. Hemen hızlı bir müdahale ile diş temizliğin yapıldı ve yeni randevu oluşturuldu. Hizmetten çok memnun kaldım. Klinik çok modern, hiçbir masraftan kaçınılmamış. Lokasyon olarak Atakum'un tam merkezinde ve sahil manzaralı hekimler genç ve deneyimliler. Kısacası kesinlikle tavsiye ederim.

Ay.